خانه / پاورپوینت معماری / پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل 50 اسلاید

پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل 50 اسلاید

پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل

دانلود پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل, نقشه اتوکد autocad پلان عکس نما برش دانشکده هنر و معماری yale ییل, دانلود رایگان پاورپوینت بررسی معماری دانشکده هنر و معماری yale ییل, تحلیل پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل, خرید ، فروش و دانلود پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل

طرح این نگارخانه در ابتدا به منظور ایجاد شاخه دانشکده معماري مرتبط با نگارخانه هنر بود.پروژه مشتمل بود بر مکانی برای نمایشگاه و انبار و ذخیره سازی برای نقاشی ها ، مجسمه سازی ، طراحی ها و چاپ ها ، یک مجموعه کتاب های کمیاب ، یک کتابخانه تحقیقاتی ، یک بایگانی عکس، یک تالار کنفرانس ، کلاس های درس ، کارگاه ها و دفتر های کار و امکانات مکالمه و گفتگو

بنای اصلی از یک اسکلت بتون مسلح تشکیل یافته است ودیوارها از پانل های غیرباربری است که در سطح خارجی با ورق های فولادی ضدزنگ پوشیده شده اند ودر داخل از پوشش چوب بلوط سفید استفاده شده است.

مطالب مشابه :   پاورپوینت مجتمع مسکونی Habitat 67 هابیتات 28 اسلاید

در تمام سطح پشت بام نورگیرهایی با حالت بخصوصی طراحی شده اند که علاوه بر ایجاد روشنایی طبیعی اجزای تاسیسات ، جریان هوا نیز از طریق آنها به گردش در می آید .بقیه تاسیسات خدماتی ،در صفحه های دیوار های مجوف قرار گرفته است.

براي آنکه بتوان در موقعیت هاي مختلف ، نظیر برپایی نمایشگاه و یا انجام فعالیت هاي دیگر ، از فضاهاي ساختمان استفاده کرد ، لویی کان یک نوع سازه بتن مسلح ابداع کرده که در آن ، سقف ها از ترکیب منشور هاي چهاروجهی مجوف ساخته شده است و کلیه لوله کشی هاي خدمات ساختمان ، در آن قرار می گیرد.

بدین ترتیب دیگر نیازي به ایجاد سقف هاي کاذب در ساختما ن نبوده و دیوارهاي عمودي می توانند جا به جا شوند. ترکیب و آمیختگی سازه هاي باربر با فضاهاي متنوع آن در این نمایشگاه به اجرا درآمده و به واقعیت رسیده است.

 

پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل 50 اسلاید
قیمت : 6000 تومان
جهت خرید کلیک کنید

پاورپوینت دانشکده هنر و معماری yale ییل 50 اسلاید

دیدگاهتان را بنویسید